ענת הזז

Company Agent בְּ- All American Real Estate

  • Agent License: 090-0348-8346
  • מספר מס: HGT-92384-3434
  • Service Areas: Chicago, Los Angeles, Miami Beach, New York
  • Specialties: Property management, Real estate development, Real estate appraising, Retail leasing, Apartment brokerage

About ענת הזז

מייסדת – ענת הזז:

התחלתי את דרכי כיזמית חברתית, פיתחתי שיטה ייחודית ומצליחה, המאפשרת למשתמש בה לקבל ארגז כלים פרקטי, להתמודדות עם מצבים שונים, בחיי היום יום.

אני מיישמת שיטה זו בענף הנדל"ן , מתוך אמונה אמתית בתיווך, ראיית הצורך וזיהוי הפוטנציאל בכלל, ככלי לחיים ובנדל"ן על שלל אפשרויותיו

תיווך עבורי הוא דרך חיים, מאז שאני זוכרת את עצמי אני מקשיבה, מזהה צורך ומקשרת בין האנשים שאני מכירה על מנת לייצר הזדמנויות לשני הצדדים.

הסיפוק שאני חווה בעסקה טובה, הוא מעבר לכסף שכולם מרוויחים, הוא מעצם ההצלחה שלי לזהות את הצורך ולהתאים את העסקה לשני הצדדים.

השיטה שפיתחתי לחתירה למצב ששני הצדדים יהיו מרוצים, מביאה אותנו לעסקאות מנצחות.

WENADLAN הינו אתר אנטראקטיבי, ייחודי, הפועל בשיטת WIN WIN במטרה לחבר בין כל הגורמים העוסקים בענף הנדל"ן וליצור מטרייה אחת ללקוחותינו, ליצירת העסקה הטובה ביותר לכל הצדדים.
לקוחותינו נהנים משרות אישי, אמין ומקצועי, משלב הייעוץ, התאמת הנכס, ניהול המו"מ, חתימת חוזה וחיבור לאנשי מקצוע הנחוצים לייעוד ושדרוג הנכס.

WENADLAN נוצר כדי להנגיש ללקוח את כל בעלי המקצוע הנחוצים לו לעסקה, כמו כן לאפשר לבעלי המקצוע, להיעזר ולהשתמש האחד בשני, לקידום הפרויקט שלהם ולעבוד בשיתוף פעולה מלא, המעצים ומצמיח האחד את השני.

מטרת האתר ליצור קהילות של נותני שרות, מענף הנדל"ן, הפועלות כאדוות, משווקות ומעצימות האחת את השנייה ונמצאות בהתרחבות מתמדת.

כולנו הולכים לאיבוד אל מול ריבוי המידע בכל תחום ובפרט בתחום הנדל"ן, הרווי אנשי מקצוע, אנו נסנן ונזקק את הטובים והאמינים ביותר, על סמך היכרות אישית, המלצות, תיקי עבודות ובהמשך דירוג הגולשים.

הקשיים העומדים בפני הלקוחות בבחירת אנשי מקצוע טובים ואמינים, יקבלו מענה.
עשרות שנים של עבודה בתחום, ניסיון אישי, סטנדרטים גבוהים ויחסי אנוש מעולים, הם היתרון שלנו והרווח של משתמשי האתר, לעסקה הטובה והמוצלחת ביותר

שפה: English, Spanish, French

מיין לפי:

No listing found.

1 סקירה

(5 מִתוֹך 5)
Sort by:
Leave a Review
  • thumb

    Professional service

    Nam congue nisi eu orci laoreet, nec tristique dolor scelerisque. Aenean mauris sem, commodo et accumsan ac, dictum vitae sem. Sed bibendum nunc neque, in auctor enim ultricies nec. Proin ornare nibh libero, id euismod nulla aliquam et. Nam eget augue ut dolor sagittis feugiat. Nullam et nibh id lacus mollis laoreet eu et mi.

Leave a Review

Compare listings

לְהַשְׁווֹת