משרדים להשכרה ברחובות

  • לפני2 שנים
  • 0

רחובות אשר נמצאו ליד נס ציונה התפתחה עם השנים בתחום הנדל"ן וכוללת לא מעט משרדים להשכרה במקום. בין האזורים העסקיים ברחובות תוכלו למצוא את פארק המדע ופארק הורוביץ אשר נמצא לא הרחק מפארק תמר בנס ציונה. המיקום המצוין ושטחי המסחר הגדולים כוללים את מיטב החברות המובילות ביותר הכוללות את: אלאופ, אלביטה, HP, אפלייד ועוד לצד מסעדות ובתי קפה באזור ובמתחמים גדולים וירוקים כולל גנים. ב-WE NADLAN תמצאו מגוון משרדים להשכרה ברחובות בהתאמה אישית ומדויקת. וכן תוכלו ליהנות מייעוץ אישי ומקצועי, התאמת הנכס, ניהול מו"מ וכן חתימת חוזה וחיבור לאנשי המקצוע.

כל מה שאתם צריכים נמצא במקום אחד – משרדים להשכרה ברחובות

אין לכם כח לפקקים כל בוקר? רוצים משרד שיהיה קרוב לאזור המגורים שלכם? ב – WE NADLAN, תוכלו למצוא מגוון נרחב של משרדים להשכרה ברחובות במחירים נגישים ונוחים לכל כיס וכן ליווי לאורך כל התהליך עד חתימת החוזה. המשרדים להשכרה ברחובות כוללים משרדים חדישים ומתקדמים אשר נמצאים באזורים המובילים והעסקיים ברחובות: פארק המדע ופארק הורוביץ. כל אחד מהפארקים כוללים מתחמים נרחבים וגדולים עם מיטב החברות הגדולות ביותר בשוק וכן מתחמי מסעדות, בתי קפה, גנים ועוד. בפארק המדע ימצא את מיטב החברות המובילות בשוק כמו אלביט מערכות, מטריאלס ועוד חברות רבות, ואילו בפארק הורוביץ אשר נמצא לא הרחק מרחובות ההולנדית תמצאו בנייני משרדים חדישים ביותר אשר נבנו בעשור האחרון לצד מכללת פרס, בית CENTRO ועוד. שטחי המסחר כוללים 8,500 מ"ר הכולל קומות משרדים וקומת מסחר. מדובר על בניינים איכותיים ביותר עם נוף פתוח לשדה, קירות מסך מכל הצדדים ואיכות גבוהה ביותר.

מה כדאי פארק תמר או פארק הורוביץ?

אם אתם מתלבטים להשכיר משרד ברחובות ולא יודעים היכן להשכיר, כדאי שתדעו שפארק הורוביץ אשר נמצא ברחובות הוא פארק שקט מאוד. פארק זה כולל חנייה בשפע מה שחסר בפארק המדע וכמובן נגישות לרכבת. בנוסף לכך, אפשר למצוא בו שטחי משרדים אשר נעים בין 150-100מ"ר בבנייני משרדים חדישים ואיכותיים הכוללים נוף ומחירים נוחים וגמישים מאשר בפארק המדע. תוכלו למצאו בפארק זה חברות טכנולוגיה וביוטכנולוגיה שונות, הדפסת תלת מימד ומשרדי עו"ד.

התאמת משרדים להשכרה ברחובות לעסק

ב – WE NADLAN תמצאו מגוון נרחב של משרדים להשכרה ברחובות אשר מותאמים בהתאמה מלאה ומדויקת לצרכים האישיים שלכם. משרדים להשכרה ברחובות כוללים מגוון נרחב של משרדים חדישים ואיכותיים במרכז רחובות לא הרחק מהכביש הראשי. מעבר למשרדים תוכלו ליהנות משטחים נרחבים, חניות, נוף מדהים לאזור, קרבה לרכבת ועוד. גובה השכירות משתנה בהתאם לשטח המשרד, האזור שהוא ממוקם, החניות, הקרבה לכביש ולמסעדות ובתי קפה ועוד. כמו כן, תוכלו למצוא משרדים עם אופן ספייס, חדר ישיבות גדול ומרווח או מחולקים לחדרים. בהתאם לכמות העובדים שלכם, הצרכים של העסק, אופי העבודה וההתנהלות בשגרת היום יום, תוכלו למצוא את המשרד המתאים ביותר עבורכם בלי לבזבז זמן על נסיעות או פקקים בכביש.

יתרונות משרדים להשכרה ברחובות

עם משרדים להשכרה ברחובות תוכלו ליהנות מהיתרונות הבאים:

התאמה מושלמת לצרכי העסק – תוכלו לקבל התאמה מושלמת לצרכי העסק כך שתוכלו לנצל כל שטח ושטח במשרד.

קרבה לבית – באמצעות משרדים ברחובות תוכלו ליהנות מקרבה לביתכם, וכך תמנעו מנסיעה מיותרת הלוך וחזור שגורמת ללא מעט בזבוז זמן ועייפות.

אין פקקים – במקום לעמוד בפקקים שעות באזור תל אביב ולאחר לעבודה, תוכלו להגיע לעבודה במחצית מהזמן.

משרדים חדשים ומרווחים המשרדים הם חדישים ומרווחים ביותר וחלקם אף כוללים נוף לאזור.

מחיר נוח ומשתלם – המחיר הוא זול יותר ומתאים לכל עסק כך שתוכלו לעמוד בו מדיי חודש ללא כל בעיה.

חסכון בהוצאות המשרד – חסכון בהוצאות השכירות מה מאפשר לחסוך בהוצאות ולהשקיע בדברים אחרים חשובים לא פחות.

Compare listings

לְהַשְׁווֹת